News

Update: I think I actively drank 95 ounces of this bottle, just willing it to turn into apple juice. (What is this ... like you used to do in elementary school, is another thing entirely.
A 16-ounce bottle of Snapple Apple Juice cost me $1.79 ... but it's what I think of when I imagine school lunches as a kid. I could see children liking this apple juice but in my opinion, it's ...